Yeni Mitsubishi L200 herkese meydan okuyor | OTO HABER
Logo
19 Mayıs 2024 Pazar

Yeni Mitsubishi L200 herkese meydan okuyor

29 Eylül 2015 Salı 23:54
Bu haber 1403 kez okundu

Temsa Motorlu Araçlar tarafından Türkiye pick-up pazarına sunulan 5. Nesil Yeni Mitsubishi L200, Olimpiyat Şampiyonu ağır sıklet boksörü Anthony Joshua ile girdiği mücadeleden galip çıktı!

Yeni Mitsubishi L200 herkese meydan okuyor
 Temsa Motorlu Araçlar, tamamen yenilenen ve güçlenen Yeni Mitsubishi L200’ü Türkiye pazarına tanıttı. Sağlamlığı ve dayanıklılığı ile Mitsubishi Motors’un pikap sınıfındaki güçlü temsilcisi olan L200’ün yeni modelinin tanıtım yüzü olarak, Ağır Sıklet Boks Olimpiyat Şampiyonu Anthony Joshua’ya yer verildi.
13 maçta 13 nakavt başarısı ve gençliğiyle boks dünyasında tüm dikkatleri üzerine çeken Nijerya asıllı İngiliz boksör, reklam filminde Yeni Mitsubishi L200 ile mücadele etti. Karşılıklı meydan okuma ve çekişme sonunda ‘boks pistlerinin en sert isimlerinden’ Anthony Joshua, sportif ve atletik tasarıma sahip Yeni Mitsubishi L200’ün ‘daha sert’ olduğunu kabullenerek adeta pes etti!


Yeni Mitsubishi L200; daha sert daha güçlü


Yeni Mitsubishi L200, yakıt ekonomisinden kolay manevra kabiliyetine kadar kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak üzere baştan tasarlandı. Pick-up’ın sağlamlığının ve dayanıklılığının yanı sıra sınıfında öncü konfor ve güvenlik özelliklerine sahip olan Yeni Mitsubishi L200, RISE gövde yapısı, darbe emici şasisi ve yeni süspansiyon sistemi sayesinde rahatlıkla her türlü zorluğun üstesinden geliyor. Üstelik yüzde 20’ye varan yakıt tasarrufu ve yüzde 17 daha az karbon salınımıyla Yeni Mitsubishi L200, hem kullanıcılarının cebini hem de çevreyi düşündüğünü bir kez daha kanıtlıyor. Genişleyen iç kabin, yenilenen koltuklar, anahtarsız çalıştırma, direksiyonda vites kulakçıkları, çift bölgeli dijital klima ve xenon farlar ile artırılmış konfor, Pajero’dan geliştirilen yeni 4x4 sistemi, sessiz motor ve yalıtım özellikleriyle pick-up kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılayan Yeni Mitsubishi L200, manevra kabiliyetiyle şehir içinde ve dar yollarda kolaylık sağlıyor. 7 adet hava yastığı, Aktif Çekiş Denge Kontrolü ve Treyler Denge Kontrolü gibi artırılmış güvenlik özellikleri ve güçlü gövde yapısı sayesinde de güvenilir bir yol arkadaşı oluyor.


Yorum Gönder

@name x