Yeni Opel Combo Yeni Tasarımı İle Göz Kamaştırıyor…


1
1 Beğeni

Yeni Opel Combo her amaca uygun: Standart ve uzun versiyonlar, iki veya tek sürgülü kapı ve çeşitli koltuk seçenekleri ile birlikte geliyor. Araç verimli, yüksek performanslı motor ve şanzıman seçenekleri sunuyor.Ülkemizde 2019’da pazara sunulacak.

Motor çalıştırıldığında aracın aşırı yüklenip yüklenmediğini kontrol eden sensör yeni Combo ile segmentinde tek bir yeni özellik olarak sunulacak. Sürücü arzu ederse bir tuşa basarak yük durumunu manuel olarak da kontrol edebilecek. Sistem, yük sınırının yüzde 80’ine ulaşıldıysa beyaz ışıkla sürücüyü uyarıyor. Yük sınırı aşıldığında ise uyarı ışığı turuncuya dönüyor.

Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik “Yeni Combo ile foksiyonellik ve pratikliği iyi fiyat ile buluşturarak hem iş hem de özel aktivitelerde kullanmak için özel bir araç arayanlara yeni ve çekici bir alternatif sunacağız. Yeni hafif ticari modelimiz üstün taşıma kapasitesinin yanı sıra bünyesinde barındırdığı sınıfında lider konfor ve güvenlik teknolojileri sayesinde kelimenin tam anlamıyla her amaca uygun bir araç” dedi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1
1 Beğeni

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.