İmtiyaz Sahibi / Grantee
Mahmut OCAK

m.ocak@otomobiltutkusu.com


Haber Müdürü/ News Director
Ozan AKTEPE

ozan@otomobiltutkusu.com

Haber Editörleri/ News Editors

Osman KARAK – osman@otomobiltutkusu.com
Kerem CEYLAN – krmcyln@otomobiltutkusu.com   

ipek KOÇ      – ipek@otomobiltutkusu.com
Hüseyin ŞAHİN – huseyin@otomobiltutkusu.com  

Klasik Araçlar Editörü/ Classic Cars Editor
Faruk ERHAN – faruk@otomobiltutkusu.com

Gece Editörü/Night Shift Editor
Kerem KURTULUŞ – kerem@otomobiltutkusu.com
Hukuk Danışmanları/Jurisconsult
Av.inci YILDIZ

Halkla İlişkiler/Public Relations
Burcu ÇINAR 

 burcu@otomobiltutkusu.com

Reklam Müdürü/Adverrising Manager
Ozan AKTEPE

reklam@otomobiltutkusu.com

Mali Müşavir/Financial AdvisorBurak YILDIRIMYazılım /Software

TE Bilişim -Fusion Haber Yazılımı 
Adres/Adress
Perpa Ticaret Merkezi B/BLOK K:8 NO:914
ŞİŞLİ/İST.

info@otomobiltutkusu.com
www.otomobiltutkusu.com

TELEFON
+90 (0545) 906 02 86

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.otomobiltutkusu.Com yazıların sorumluluğunu almaz.Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.beserhaber.Com harici linklerin sorumluluğunu almaz
Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2016 otomobiltutkusu.Com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları otomobiltutkusu.Com’a aittir. otomobiltutkusu.Com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar otomobiltutkusu.Com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.otomobiltutkusu.Com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. otomobiltutkusu.Com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
Privacy Policy

 We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the otomobiltutkusu.Com However, sometimes the otomobiltutkusu.Com uses third parties to process your information. otomobiltutkusu.Com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the otomobiltutkusu.Com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the otomobiltutkusu.Com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter,you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the otomobiltutkusu.Com and its services. When you use otomobiltutkusu.Com  online services, we use cookies and collect IP addresses.You can find out more about this in the otomobiltutkusu.Com  cookies section of our full PrivacyPolicy.